اطلاعیه ویژه برگزاری جشن عبادت فرزندان دانشگاهیان ویژه ثبت نام کنندگان

اطلاعیه ویژه برگزاری جشن عبادت فرزندان دانشگاهیان - ثبت نام کنندگان بخوانند!

به نام خداوند بخشنده و مهربان


همکار گرامی سلام
ضمن تبریک ایام ولادت مولای متقیان حضرت علی(ع) پیرو ثبت نام شما در برگزاری جشن عبادت ویژه فرزند دلبندتان، نکات مهم زیر را به استحضار می‌رساند:

الف) با وجود پیگیری‌های مکرر و برنامه ریزی متقن درخصوص برگزاری یک مراسم و جشن کاملاً متفاوت برای فرزند عزیز شما به جهت وضعیت هشدار اصفهان در مورد ویروس منحوس کرونا و نامه مسئولین امر در خصوص عدم برگزاری هرگونه مراسم، متأسفانه جشن مورد نظر لغو گردید لیکن:

ب) یکی از اهداف برگزاری جشن متفاوت ما ایجاد ارتباط علمی و منطقی فرزند عزیز شما با مسائل دینی و اجتماعی بود که اکنون این مهم از طریق تعریف یک دوره جذاب و دلچسب و تشکیل یک گروه مجازی کاملاً مجّزا (دختران – پسران) و با حضور مبلّغین شاداب، پرنشاط و محبوب همراه با جنگ شادی به دست خواهد آمد. لذا به زودی نحوه حضور فرزندان عزیز دانشگاهی در این محیط به اطلاع شما والدین گرامی خواهد رسید.

ج) قطعاً هدیه مطلوب می‌تواند علاوه بر ایجاد خاطره خوش از دوران بلوغ باعث ایجاد انگیزه در عمل به تکالیف دینی شود و لذا این هدیه با هماهنگی شما به یکی از سه روش زیر تقدیم خواهد شد:
1- حضور مسئولین ستاد نکوداشت اعیاد دانشگاه درب منزل شما
2- ارسال به صورت بسته پستی به نام فرزند دلبند شما
3- تحویل به والدین گرامی در محل کار

د) یکی از دغدغه‌های شما والدین گرامی افزایش آگاهی خود نسبت به شناخت دوران بلوغ و نحوه مواجهه با فرصت‌ها و تهدیدهای این دوران است. ما برای آشنایی شما با این مهم، یک بسته چندرسانه‌ای تهیه نموده‌ایم که آن را با تقدیم بالاترین احترام‌ها تقدیم شما خواهیم کرد.

هـ) در صورت فراهم شدن شرایط مطلوب برگزاری مراسم، شما را به اتفاق فرزند بزرگوارتان به یک برنامه تفریحی و خاطره‌انگیز دعوت خواهیم کرد.

 

در پایان برای شما و خانواده محترم شما بهترین‌ها همراه با صحت و سلامتی را از خدای منان و بزرگ خواستاریم.


دبیر ستاد نکوداشت اعیاد- دانشگاه صنعتی اصفهان

کلمات کلیدی
ادمین نهاد
تهیه کننده:

ادمین نهاد

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *