بیانیه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی اصفهان به مناسبت شهادت شهید محسن فخری زاده

بیانیه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی اصفهان به مناسبت شهادت شهید هسته ای و دفاعی، شهید محسن فخری زاده

بسم الله الرحمن الرحیم
«من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا»

باز هم عالم شاهد رقصی عاشقانه در خون بود. از عاشقی که خود معشوق رب جلیل بود و اصلا تجلی زیبای عشق.
باز هم عالمیان دیدند هنرمندی زیبای مردان خدا را.
باز هم کون و مکان پر شد از قهقهه مستانه ای که در شادی وصلش به ارتزاق عند الرب نائل شد. و به قول امام عزیزمان «ما خاکیان محجوب یا افلاکیان چه می‌دانیم که این ارتزاق عند رب الشهدا چیست؟»
و باز هم این فراز زیارت ارباب بی کفن مان که فرمود «اللهم اجعل محیای محیا محمد و آل محمد و مماتی ممات محمد و آل محمد» تفسیر شد که زندگی پر از جهاد و تلاش در راه خداست که تجارت پر سود شهادت را برای انسان به ارمغان می آورد.

شهید عزیز ما شهید دکتر محسن فخری زاده عمری را در راه خدا و در همه میدان‌های جهاد فی سبیل الله و عرصه های خدمت به جامعه بشری و حکومت اسلامی از هسته ای و موشکی و دفاعی گرفته تا عرصه سلامت و بهداشت جهاد کرد و خار چشم دشمنان و بدخواهان مکتب اهل بیت علیهم السلام و اسلام ناب بود چنانکه رهبران جبهه کفر و شرک نام اورا با غیظ بر زبان جاری می‌کردند و بارها و بارها برای از نفس انداختن آن قلب تپنده مذبوحانه کوشیدند. و دست آخر هم مزد زحمات خود را با پرواز در سرادقات عرش الهی با بال‌های سرخ رنگ شهادت گرفت و به عیش تمام رسید. ولیکن دشمنان ما بدانند که شهید نور خداست و نور خدا با دهان کثیف آنها خاموش شدنی نیست. بلکه این شهادت باز روشنگر مسیر مبارزه تمام ناشدنی ما با سیاه رویان جبهه کفر و پلیدی خواهد شد و با کشیدن خط بطلان بر روی گزینه سازش و تسلیم در برابر آنها، جامعه علمی و انقلابی و فرهیختگان دانشگاهی و حوزوی ما را در مسیر مبارزه، استوارتر خواهد ساخت. باشد تا خواب رفتگان غفلت زده را بیدار و سیه دلان ترسو را به خود آورد.

دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی اصفهان شهادت دانش آموخته این دانشگاه را خدمت امام زمان علیه السلام و مقام معظم رهبری حفظه الله تعالی و عموم هم میهنان شریف خصوصاً دانشگاهیان و تلاشگران عرصه علم و صنعت تبریک و تسلیت میگوید.

یاد و نامش جاودانه و راه و مسیرش پر رهرو باد.

ادمین نهاد
تهیه کننده:

ادمین نهاد

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *