سه عنوان برتر انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان در سیزدهمین جشنواره بین المللی حرکت

انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان در آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره بین المللی حرکت که دوشنبه ۲۵ اسفندماه با حضور دکتر غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به میزبانی دانشگاه علم و صنعت برگزار شد، حائز سه مقام برتر شدند.

جشنواره بین المللی حرکت رویدادی برای رقابت، عرضه و نمایش دستاوردهای برتر علمی دانشجویان است و امسال دانشجویان ۵۱ کشور دنیا در این جشنواره بین‌المللی شرکت کردند.

در این رویداد بین المللی، انجمن علمی نساجی دانشگاه صنعتی اصفهان در بخش کارآفرینی از بین ۹۶ اثر، مقام اول را به دست آورد. این انجمن با ارائه طرح  تولید روپوش های بیمارستانی ضد کرونا مقام نخست از فعالیت های کارآفرینی را کسب کرد.

 در بخش فعالیت های خلاقانه ۲۱۵ اثر به جشنواره ارسال شده بود که مجموعه رصدهای آنلاین انجمن ستاره شناسی دانشگاه صنعتی اصفهان، مقام دوم از فعالیت خلاقانه را نیز در این جشنواره به خود اختصاص داد.

 همچنین انجمن علمی عمران دانشگاه صنعتی اصفهان از بین ۸۳ اثر بخش ویژه با ارائه طرح سلسله سمینارهای مهندسی محیط زیست و مدیریت منابع آب، مقام سوم بخش ویژه را به خود اختصاص داد.

گفتنی است: این جشنواره به صورت سالانه و با سیاست گذاری و برنامه ریزی اداره کل امور فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود و راهبرد اصلی آن در این دوره، تأکید بر اقتصاد دانش بنیان و اقتصاد مقاومتی و جهت گیری فعالیت انجمن علمی نیز حول وضعیت کنونی جهان پس از شیوع ویروس کرونا است.

ادمین نهاد
تهیه کننده:

ادمین نهاد

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *