نشست دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های استان اصفهان

نشست دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های استان اصفهان در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد

در این نشست که به میزبانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد، مسئولین، معاونین و مدیران اجرایی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اصفهان ضمن بحث و تبادل نظر پیرامون وضعیت فرهنگی سیاسی جامعه و دانشگاه ها، به بررسی شیوه های نوین فعالیت در شرایط فعلی کشور و معضلات پیرامون اثر شیوع ویروس کرونا بر فضای فرهنگی و مذهبی دانشگاه ها پرداختند.

در ادامه این جلسه، حجت الاسلام مستاجران مدیر کل امور فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در خصوص فعالیت ها و برنامه های این اداره توضیحاتی را ارائه نموده و خواستار هدفمند کردن برنامه های فرهنگی دفاتر نهاد در شرایط شیوع ویروس کرونا شدند.

حجت الاسلام عبداللهی نژاد، دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر اصفهان به عنوان مهمان دیگر این جلسه در خصوص مقوله حجاب و عفاف در دانشگاه ها به ارائه مباحث خود پرداختند و امر به معروف و نهی از منکر را وظیفه عموم دانشگاهیان برشمردند.

در پایان جلسه نیز، آقای دکتر ابطحی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان با حضور در جلسه ضمن خیرمقدم گویی به نقش موثر دفاتر نهاد در بحث شاگردپروری در دانشگاه ها اشاره کرده و دانشگاه ها را نیازمند یک عزم راسخ در اثرگذاری بیشتر در عرصه فرهنگی جامعه دانستند

گفتنی است این نشست در روز چهارشنبه 1 مردادماه، در محل کنفرانس حوزه ریاست دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.

ادمین نهاد
تهیه کننده:

ادمین نهاد

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *