درخشش دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان در اولین دوره از مسابقات کشوری ره نشان

17 طرح فناورانه ی دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان در اولین دوره مسابقه مسئله محور بنیاد ملی نخبگان «ره نشان» حائز رتبه های برتر شد.

نخستین دوره مسابقه مسئله محور بنیاد ملی نخبگان با عنوان «ره نشان» با هدف حل مسائل کشور و در راستای توانمندسازی دانشجویان برگزار شد و دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان، توانستند در بخش های مختلف رتبه های اول تا سوم را کسب کنند.

در این رویداد ملی، ۴ هزار و ۵۱۰ دانشجو از ۸۵ دانشگاه کشور در مدت پنج ماه برای حل ۵۶ مسئله تعریف شده از سوی ۴۰ شرکت بزرگ صنعتی در پنج حوزه «آب و محیط زیست»، «انرژی»، «هوشمندسازی»، «حمل و نقل» و «زیست فناوری» به رقابت پرداختند.

اعطای بیش از نیم میلیارد تومان جایزه نقدی به برگزیدگان مسابقه، امکان استخدام و همکاری با شرکت های تعریف کننده پروژه، برگزاری کارگاه‌های آموزشی عمومی و تخصصی، راهبری تخصصی، تیم سازی مؤثر و هدفمند، بهره مندی از امتیاز نخبگی بنیاد ملی نخبگان و انجام یک پروژه واقعی و صنعتی، از مزایای شرکت در این مسابقه به شمار می‌رود.

گفتنی است: دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان فعالانه در این دوره از رقابت شرکت کردند و با حل بسیاری از مسایل حوزه های مختلف رتبه های اول تا سوم این رقابت علمی را کسب نمایند.

اسامی برگزیدگان به شرح زیر می باشد:

امیر حسین مرادزاده - کارشناسی مهندسی برق - با ارایه طرح پرو‍ژه کف پوش های هوشمند LED خیابانی - رتبه اول از گروه امید

عطیه مسیبی - دکترای مهندسی برق - با ارایه پرو‍ژه موقعیت یابی فرکانسی- رتبه اول از گروه سما 

سید جواد موسوی - کارشناسی ارشد مهندسی حمل و نقل  و محمد علی حبیب اللهی - کارشناسی ارشد مهندسی عمران-  با ارایه طرح پرو‍ژه استخراج سیکل رانندگی اتوبوس درون شهری تهران - رتبه اول از گروه پیشگامان 

شایان حسینی - کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر - با ارایه طرح پرو‍ژه طراحی و ساخت زخم پوش های سوختگی - رتبه اول از گروه کراتینوتک 

حسین زمانی - کارشناسی ارشد شیمی - با ارایه طرح پروژه تحلیل بر تکنولو‍ژی سطوح اغشته به مایع و ظرفیت های آن در صنعت - رتبه اول از گروه magical surface 

کیوان اصلان صفت - کارشناسی مهندسی برق  و رسول بوسعیدی - کارشناسی مهندسی کامپیوتر- با ارایه طرح پرو‍ژه نشان گذاری فایل صوتی و فایل متنی - رتبه دوم از گروه نگاشت 

محمد مهدی برقی اردکانی - کارشناسی مهندسی کامپیوتر - با ارایه طرح پروژه ارزیابی مهارتهای نرم متقاضیان استخدام بر اساس خروی آنها در بازی های شناختی آن لاین- رتبه دوم از گروه اپال

حمید رضا قربانی - کارشناسی مهندسی کامپیوتر - با ارایه طراحی و ساخت سامانه راننده خودکار -رتبه دوم از گروه AVbrain  

سعید مختاری - کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک - با ارایه طرح پروژه شبیه سازی رشد ذرات در راکتورهای شیمیایی - رتبه دوم از گروه قطب مثبت 

زهرا درخشان بروجنی - دکترای مهندسی محیط زیست -و زهرا سادات رضوی ینانی - دکترای آلودگی های محیط زیست - با ارایه طرح پروژه حذف گاز CO2 - رتبه دوم از گروه Clean&green 

معصومه اسماعیلی - کارشناسی مهندسی نساجی - با ارایه طرح پرو‍ژه کف پوش های هوشمند LED خیابانی - رتبه دوم از گروه Luminous tiles 

فاطمه طحانیان- کارشناسی مهندسی صنایع - با ارایه طرح پرو‍ژه شناسائی و ردیابی پالتها در زنجیره تامین گروه خودرسازی سایپا - رتبه سوم از گروه وودی جابز

زهره قاسمی - دکترای مهندسی صنایع - با ارایه طرح پرو‍ژه تحلیل داده های ‍ژنتیکی برای دامداری هوشمند- رتبه سوم از گروه گروه Bengene

فاطمه زهرا شیرجزی - کارشناسی مهندسی نساجی - منسوجات فنی - با ارایه طرح پرو‍ژه کف پوش های هوشمند LED خیابانی- رتبه سوم از گروه ونوس


منبع: www.iutnews.ir

کلمات کلیدی
ادمین نهاد
تهیه کننده:

ادمین نهاد

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *